Oferujemy pomoc w pozyskaniu środków w ramach niżej wymienionych produktów:

 

Oferta

Kredyty konsolidacyjne:

Kredyt konsolidacyjny może być to kredyt gotówkowy jak i dużo tańszy hipoteczny. Służy on spłaceniu wielu innych zaciągniętych już kredytów i zamianie ich w jeden.  Takie połączenie wielu rat w jedną jest znacznie tańsze i w mniejszym stopniu obciąża budżet domowy, zwłaszcza, gdy będzie to kredyt hipoteczny. Zaletą jest długi okres kredytowania oraz niskie oprocentowanie

 

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe – najpopularniejszy rodzaj finansowania bieżących wydatków, przeznaczeniem kredytu może być dowolny cel, jak i konsolidacja posiadanych zobowiązań. Proszę pamiętać, że kredyt taki jest znacznie wyżej oprocentowany aniżeli kredyt hipoteczny, należ mieć to na uwadze zwłaszcza w przypadku znacznych kwot.

Kredyty hipoteczne

Kredyty mieszkaniowe – kredyt przeznaczony na cel mieszkaniowy (zakup, budowa domu/mieszkania, remont, rozbudowa, etc.). Zabezpieczeniem z reguły jest hipoteka na nieruchomości mieszkalnej. Zaciągając taki kredyt musimy pamiętać, że wiążemy się z bankiem na długi okres czasu, więc należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie zapisy w umowie dotyczące np. stałej marży czy możliwości zwrotu kapitału bez dodatkowych kosztów.

Kredyty samochodowe ( na zakup jak i zwrot kosztów dokonanego już zakupu pojazdu )

Jest to  kredyt przeznaczony na zakup pojazdów nowych i używanych . Istnieje możliwość finansowania także zakupu motorów, quadów, skuterów. Ten rodzaj kredytu z reguły jest tańszym kredytem od gotówkowego ale jednocześnie jest droższy od kredytu hipotecznego. Bardzo duży wpływ na oprocentowanie takiego kredytu na rocznik pojazdu. Niewątpliwie zaletą jest uproszona procedura, czyli nie potrzeba zaświadczenia z zakładu pracy o dochodach, wystarczy jedynie oświadczenie wnioskodawcy.

Kredyty samochodowe – refinansowanie kosztów zakupu

Kredyty te są udzielane pod zastaw aut już zakupionych.

Kredyty gospodarcze

Kredyty gospodarcze stanowią produkt bankowy adresowany do przedsiębiorców. Środki pozyskane za pomocą takiego kredytu mogą zostać przeznaczone na cele związane z działalnością gospodarczą takie, jak zakup środków trwałych, koszty ekspansji na nowe rynki, albo też zatrudnienie nowych pracowników. Kredyt ten może być udzielany także nowo utworzonym firmom na start ich działalności. Wiele takich firm, które działają na naszym rynku rozpoczynało swa działalność dzięki środkom przez nas pozyskanym. Mogą to być kredyty inwestycyjne, obrotowe lub odnawialne w ramach konta w banku.

lubin kredyty, kredyty lubin, pożyczki, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, kredyt samochodowynieruchomości lubin, lubin nieruchomości, lubin mieszkania, lubin dom, lubin wynajem, lubin sprzesaż
Oferta: www.nieruchomoscilubin.info

O kartach kredytowych

W dzisiejszych czasach każdy posiada kartę kredytową, jest przyznawana przez określony bank w którym się dana osoba zapisała. Aby zostać posiadaczem karty kredytowej nie trzeba mieć dużo gotówki nie trzeba nic posiadać. Przychodzi się do banku  się prosi kartę kredytową, wypełnia się specjalny formularz. Następnie karta przychodzi po 14 dniach do domu wraz z pinem do bankomatu. Występuje kilka kart takie jak wypukłe, to są takie na, których znajduje się wytoczony numer karty do kiedy karta obowiązuje imię nazwisko, bardzo często są zabezpieczone specjalnym paskiem lub chipem. Kolejna karta to z samym paskiem  magnetycznym na tej karcie nie jest zapisany PIN, który służy do odpowiedniej transakcji. Karta chipowa, która posiada układ elektroniczny są bardzo bezpieczne, do tego jest potrzebny numer PIN nie powinno się nikomu jego podawać. Wszystkie te karty można używać na całym świecie w bankomatach, a także występują lokalne, i krajowe. Do wyciągania gotówki służy bankomat.

Co to jest kredyt?

Kredyt to przekazanie środków pieniężnych przez bank (kredytodawcę) klientowi (kredytobiorcy) lub na wskazany przez klienta rachunek (np. sprzedawcy towaru, wykonawcy usługi). Okres czasu, w jakim pieniądze powinny zostać zwrócone do banku, a także cel ich wykorzystania określone są w umowie kredytu. Warunkiem udzielenia kredytu jest pozytywna ocena naszej zdolności kredytowej.